USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel San Felipo Rio de Contas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel San Felipo

Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

38

Hotel San Felipo 3*


Hotel San Felipo Rio de Contas is gelegen op 1 km afstand van Igreja Nossa Senhora Santana en binnen 10 minuten lopen van Rio de Contas.

Het centrum van Rio de Contas kan worden bereikt binnen 15 minuten lopen van het hotel, en culturele locaties zoals Museu Zofir Brasil liggen op 550 meter afstand. Het is ook 113 km van Vale do Capao.

San Felipo biedt de gasten een balkon, waar airconditioning, samen met breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Ze zijn voorzien van badkamers met een apart toilet en een douche. De badkamers zijn uitgerust met een apart toilet en een douche alsook een haardroger en handdoeken.

Quintal, waar Braziliaanse maaltijden worden geserveerd, ligt op 6 minuten wandelafstand.

  • Locale bezienswaardigheiden
  • Rio de Contas
    370 km
  • Fraga Waterfall
    3263 km
  • Igreja Nossa Senhora Santana
    994 km
  • Mercado Municipal
    1127 km
  • Cachoeira do Fraga
    3255 km
  • Igreja Matriz
    748 km
  • Museu Zofir Brasil
    434 km

Hotelfaciliteiten

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Mini bar
  • Eettafel
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 10:00 tot 12:00
Uitchecken: tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Hotel San Felipo naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Hotel San Felipo te komen.
  • 🚪

    Welke kamertypes worden aangeboden in 3-sterren Hotel San Felipo?

    In 3-sterren Hotel San Felipo kunnen gasten uit Double Kamer, Luxe Driepersoonskamer en Standaard Driepersoonskamer kiezen.
  • Wat zijn de annuleringsvoorwaarden die worden aangeboden in Hotel San Felipo?

    Gratis annuleringsvoorwaarden wordt verstrekt aan de gasten van Hotel San Felipo. Neem voor meer informatie contact op met de hoteldirectie.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-25
2026-08-26

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel San Felipo, Brazilië

Rua Cruzeiro 55, Rio de Contas, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved